Øst-mesterskaberne i Ballerup den 16.-17. juni
 Følgende er udtaget og deltager ved Øst-mesterskaberne den 16. og 17. juni.
 Hvis man ikke kan deltage alligevel, afmeldes hurtigst mulig til undertegnet.
 
MVH Ulrich 
Endelig tidsskema kan man finde her (ca. en uge før)
 
Navn Årgang Klasse Øvelse L=lørdag /
s = søndag
Andreas Biehl Andersen  2008 D10 s
Oliver H Jensen 2008 D10 60 L
      S
      bo S
Otto W.D. Jørgensen 2008 D10 60 L
      S
      ku L
      bo S
Noah Kristiansen  2008 D10 bo S
      L
      60 L
Karl Emil Søttrup 2008 D10 60 L
      400 L
      bo S
Annika Hedelund Nielsen 2008 P10 ku L
      S
      60 L
Maja Auerbach-Lind 2007 P11 60 L
      L
      S
Dagmar Mathilde L Karlsen 2007 P11 60 L
      S
August Skytte Christensen  2007 D11 60 L
      60h S
      L
      S
      ku L
Phillip Brusch-Madsen 2007 D11 60 L
      400 L
      S
      bo S
Anna Toft Boesen 2007 P11 1000 S
      60h S
Sarah Jansteen Ekkensen 2007 P11 60 L
      60h S
      S
      bo S
Frederikke Lundberg 2007 P11 60 L
      400 L
      S
      bo S
Noar Orslev 2006 D12 80 S
      200 L
      600 L
Alexander Foltmar 2006 D12 ku S
      200 L
Daniel Bisgaard 2005 D13 200 L
      L
Victor Schmith Bauesager 2005 D13 80 S
      200 L
      L
Mads-Christian Eriksen 2005 D13 600 L
      L
      sp S
Ditte Münch 2005 P13 600 L
      sp S
Dominic William Mensah 2005 D13 80 S
      200 L
      L
Bertil Slotsgaard 2005 D13 80 S
      200 L
      L
Kirsa Wirth 2005 P13 600 L
      L
      sp S
Ashley Gnanogoh 2005 P13 80 S
      200 L
      60h L
      L
      ku S
Annika Holther Plesen 2005 P13 600 L
      1000 S
Filippa Roug 2005 P13 80 S
      600 L
      200 L
      L
Stine Baastrup Tingbæk 2005 P13 80 S
      L
      200 L
Lærke E Larsen 2005 P13 st L
      80 S
Cecilie Gedsø Færge 2003 P15 100 L
      200 S
      S
Caroline Vammen 2004 P15 80h L
      L
      S
Tobias Zornig 2004 D15 sp L
      S
      ku L
Emil Boesen 2003 D15 st S
      S
Selma Bertram 2003 P15 100 L
      200 S
      300 L
Nanna Grubert 2004 P15 S
      100 L
      200 S
Ida Marie Andresen 2004 P15 100 L
      di S
      L
Frederikke Klausen   P15 100 L
Silas Klentz Dahl 2004 D15 100 L
      200 S
Simon-Ronaldo B. L. Gonzalez 2004 D15 100 L
      200 S
      300 L
Ronja Bøgelund Laursen 2003 P15 ha L
      100 L
Ella Kreisby-Pedersen 2003 P15 ha L
      100 L
Olivia Kellberg 2003 P15 1500 L
      800 S
Alma Søttrup 2003 P15 800 S
      1500 L
Majken Lützen 2003 P15 300 L
      800 S
Mathilde Grønlund Rasmussen 2003 P15 2000f L
Jonas Albertsen 2003 D15 300 L
      800 S
Oliver Jensen 2003 D15 300 L
Oscar Riis 2003 D15 2000fh L
Rebecca Speigelhauer 2002 P17 st S
      ha L
      ku L
Magnus Elsted 2001 D17 200 S
      S
      tre L
Oliver Lumholdt 2001 D17 100 L
      st L
Klara Skriver Loessl 2002 P17 100h L
      100 L
      st S
Freja Koerrstz Madsen 2002 P17 100 L
      400 L
      400h S
      ha L
      sp L
Ida Katrine Jensen 2002 P17 ha L
Margaret Darkwa 2002 P17 ku L
      di S
      sp L
Mathias Bjerremann Rasmussen 2002 D17 ha L
      S
      ku L
      sp L
Thor Venø Bundesen 2002 D17 sp L
      di S
Filip Nielsen  2002 D17 sp L
      di S
Mette Marie Jensen 2001 P17 ha L
      S
      ku L
Caroline Rødgaard-Jessen 2002 P17 800 S
      1500 L
Rasmus Baltzersen 2002 D17 800 S
      1500 L
Kristian Brammer Carstensen 2001 D17 1500 L
Victor Hee 2001 D17 1500 L
David Romney Lauridsen 2001 D17 5000 S
Ida Lønne Jespersen 2000 P19 100 L
      100h L
      st S
Rasmus Jensen 1999 D19 ha L
      S
      ku L
      di S
Mathias Kveiborg 2000 D19 ha L
      S
      ku L
      di S
      sp L
Rebecca Nielsen 2000 P19 ha L
      di  S
      S
Mathilde Riis 1999 P19 400 L
      800 S
Joachim Rønsholt 1999 D19 800 S
      1500 L

 

 

 

Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle