RESULTATER
  PIGER 8-9 ÅR - 40 METERLØR KL. 12.00  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: +0.0m/s
1 7.73 Emilia Milt Mikkelsen -2009Ballerup AK842p 
  PIGER 8-9 ÅR - LÆNGDESPRINGLØR KL. 12.30  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
NrResultat NavnKlubPoints
1 2.61-3.2 Emilia Milt Mikkelsen -2009Ballerup AK432p 
 1.runde2.runde3.runde 
Emilia Milt Mikkelsen2.57-0.42.52-4.32.61-3.2
  PIGER 8-9 ÅR - BOLDKASTLØR KL. 14.00  
  ( 145 GRAM )
NrResultat NavnKlubPoints
1 16.98 Emilia Milt Mikkelsen -2009Ballerup AK467p 
 1.runde2.runde3.runde 
Emilia Milt Mikkelsen16.0016.9814.29
  PIGER 8-9 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 3 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 1741 Emilia Milt Mikkelsen -2009Ballerup AK3 
  PIGER 10 ÅR - 60 METERLØR KL. 12.15  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: +0.0m/s
1 10.43 Annika Hedelund Nielsen -2008Ballerup AK703p 
  0.00 Vilma Auerbach-Lind -2008Ballerup AK  
  PIGER 10 ÅR - 200 METERLØR KL. 14.30  
NrResultat NavnKlub  
 w: +0.0m/s
1 40.93 Annika Hedelund Nielsen -2008Ballerup AK  
  PIGER 10 ÅR - LÆNGDESPRINGLØR KL. 12.30  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
NrResultat NavnKlubPoints
1 2.77-2.0 Annika Hedelund Nielsen -2008Ballerup AK380p 
  X  Vilma Auerbach-Lind -2008Ballerup AK  
 1.runde2.runde3.runde 
Annika Hedelund Nielsen2.77-2.02.71-1.4x 
Vilma Auerbach-Lind
  PIGER 10 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 14.15  
  ( 2.0 KG )
NrResultat NavnKlubPoints
1 5.47 Annika Hedelund Nielsen -2008Ballerup AK666p 
 1.runde2.runde3.runde 
Annika Hedelund Nielsen5.475.084.69
  PIGER 10 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 4 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 1749 Annika Hedelund Nielsen -2008Ballerup AK3 
  PIGER 10-11 ÅR - 60 METERLØR KL. 12.15  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: +0.0m/s
1 9.23 Sarah Jansteen Eskesen -2007Ballerup AK1072p 
2 10.02 Maja Auerbach-Lind -2007Ballerup AK822p 
3 10.55 Dagmar Mathilde Løfberg K -2007Ballerup AK670p 
  0.00 Dina Ramadani -2007Ballerup AK  
  PIGER 10-11 ÅR - 1000 METERLØR KL. 15.00  
NrResultat NavnKlubPoints
1 3.45.34 Anna Toft Boesen -2007Ballerup AK828p 
2 3.50.54 Frederikke Lundberg -2007Ballerup AK772p 
  PIGER 10-11 ÅR - LÆNGDESPRINGLØR KL. 12.30  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
NrResultat NavnKlubPoints
1 3.85-1.4 Sarah Jansteen Eskesen -2007Ballerup AK860p 
2 3.50-2.8 Anna Toft Boesen -2007Ballerup AK717p 
3 3.36-3.5 Frederikke Lundberg -2007Ballerup AK657p 
4 3.11-1.7 Maja Auerbach-Lind -2007Ballerup AK544p 
5 2.83-1.3 Dagmar Mathilde Løfberg K -2007Ballerup AK410p 
  X  Dina Ramadani -2007Ballerup AK  
 1.runde2.runde3.runde 
Sarah Jansteen Eskesen3.73-0.73.57-1.23.85-1.4
Anna Toft Boesen3.50-2.83.44-1.33.45-1.5
Frederikke Lundberg3.09-2.13.28-1.83.36-3.5
Maja Auerbach-Lind3.11-1.72.99-1.12.96-1.6
Dagmar Mathilde Løfberg K2.83-1.32.70-2.12.51-1.5
Dina Ramadani
  PIGER 10-11 ÅR - BOLDKASTLØR KL. 14.00  
  ( 145 GRAM )
NrResultat NavnKlubPoints
1 28.06 Anna Toft Boesen -2007Ballerup AK606p 
2 27.00 Frederikke Lundberg -2007Ballerup AK571p 
3 24.00 Sarah Jansteen Eskesen -2007Ballerup AK464p 
4 18.44 Maja Auerbach-Lind -2007Ballerup AK246p 
5 12.31 Dagmar Mathilde Løfberg K -2007Ballerup AK  
 1.runde2.runde3.runde 
Anna Toft Boesen27.2426.2428.06
Frederikke Lundberg25.9527.0025.56
Sarah Jansteen Eskesen17.8024.0021.49
Maja Auerbach-Lind16.3118.4418.23
Dagmar Mathilde Løfberg Kx10.4212.31
  PIGER 10-11 ÅR - 4 X 60 M STAFETLØR KL. 16.00  
NrResultat NavnKlub  
1 37.81 Sarah Jansteen Eskesen -2007
Maja Auerbach-Lind -2007
Anna Toft Boesen -2007
Frederikke Lundberg -2007
Ballerup AK  
  PIGER 10-11 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 4 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 2396 Sarah Jansteen Eskesen -2007Ballerup AK3 
2 2151 Anna Toft Boesen -2007Ballerup AK3 
3 2000 Frederikke Lundberg -2007Ballerup AK3 
4 1612 Maja Auerbach-Lind -2007Ballerup AK3 
5 1080 Dagmar Mathilde Løfberg K -2007Ballerup AK2 
  PIGER 12 ÅR - LÆNGDESPRINGLØR KL. 12.00  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
NrResultat NavnKlubPoints
1 3.75-0.2 Kirsa Wirth -2006Ballerup AK397p 
 1.runde2.runde3.runde 
Kirsa Wirth3.72+0.03.75-0.23.49-0.4
  PIGER 12 ÅR - BOLDKASTLØR KL. 14.00  
  ( 145 GRAM )
NrResultat NavnKlubPoints
1 31.20 Kirsa Wirth -2006Ballerup AK396p 
 1.runde2.runde3.runde 
Kirsa Wirth30.9429.3931.20
  PIGER 12 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 2 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 793 Kirsa Wirth -2006Ballerup AK2 
  PIGER 12-13 ÅR - 80 METERLØR KL. 12.30  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: -2.0m/s
1 11.32 Ashley Gnanogoh -2005Ballerup AK696p 
2 11.93 Fillppa Roug -2005Ballerup AK537p 
3 12.51 Lærke Elgaard -2005Ballerup AK407p 
  PIGER 12-13 ÅR - 600 METERLØR KL. 15.15  
NrResultat NavnKlubPoints
1 2.02.84 Annika Holther Olesen -2005Ballerup AK762p 
  PIGER 12-13 ÅR - LÆNGDESPRINGLØR KL. 12.00  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
NrResultat NavnKlubPoints
1 4.86-2.5 Ashley Gnanogoh -2005Ballerup AK768p 
2 4.40+0.0 Fillppa Roug -2005Ballerup AK612p 
3 4.07+0.1 Lærke Elgaard -2005Ballerup AK502p 
4 3.80-1.0 Annika Holther Olesen -2005Ballerup AK413p 
 1.runde2.runde3.runde 
Ashley Gnanogoh3.70+0.54.76-1.34.86-2.5
Fillppa Roug4.40+0.04.15-1.14.25-0.3
Lærke Elgaard4.07+0.13.22+0.03.72-2.9
Annika Holther Olesen 3.54-1.63.59-1.13.80-1.0
  PIGER 12-13 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 14.15  
  ( 2.0 KG )
NrResultat NavnKlubPoints
1 10.78 Ashley Gnanogoh -2005Ballerup AK934p 
2 6.63 Annika Holther Olesen -2005Ballerup AK483p 
 1.runde2.runde3.runde 
Ashley Gnanogoh10.7810.6810.49
Annika Holther Olesen 6.165.346.63
  PIGER 12-13 ÅR - BOLDKASTLØR KL. 14.00  
  ( 145 GRAM )
NrResultat NavnKlubPoints
1 28.10 Lærke Elgaard -2005Ballerup AK311p 
2 26.75 Fillppa Roug -2005Ballerup AK273p 
 1.runde2.runde3.runde 
Lærke Elgaard27.5428.10x
Fillppa Roug26.7525.5521.53
  PIGER 12-13 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 5 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 2398 Ashley Gnanogoh -2005Ballerup AK3 
2 1658 Annika Holther Olesen -2005Ballerup AK3 
3 1422 Fillppa Roug -2005Ballerup AK3 
4 1220 Lærke Elgaard -2005Ballerup AK3 
  PIGER 14-15 ÅR - 100 METERLØR KL. 12.45  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: -2.9m/s
1 13.96 Nanna Grubert -2004Ballerup AK639p 
  PIGER 14-15 ÅR - LÆNGDESPRINGLØR KL. 13.30  
  ( PLANKE )
NrResultat NavnKlubPoints
1 4.65+0.0 Nanna Grubert -2004Ballerup AK589p 
 1.runde2.runde3.runde 
Nanna Grubertx 4.65+0.0- 
  PIGER 14-15 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 13.00  
  ( 3.0 KG )
NrResultat NavnKlubPoints
1 6.80 Nanna Grubert -2004Ballerup AK377p 
 1.runde2.runde3.runde 
Nanna Grubert6.106.805.81
  PIGER 14-15 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 3 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 1605 Nanna Grubert -2004Ballerup AK3 
  PIGER 16-17 ÅR - 100 METERLØR KL. 13.00  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: -1.9m/s
1 14.41 Rebecca spiegelhauer -2002Ballerup AK561p 
  PIGER 16-17 ÅR - HØJDESPRINGLØR KL. 13.30  
NrResultat NavnKlubPoints
1 1.35 Rebecca spiegelhauer -2002Ballerup AK460p 
 1.251.301.351.40 
Rebecca spiegelhaueroooxxx
  PIGER 16-17 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 13.00  
  ( 3.0 KG )
NrResultat NavnKlubPoints
1 10.31 Rebecca spiegelhauer -2002Ballerup AK734p 
 1.runde2.runde3.runde 
Rebecca spiegelhauer10.2610.31x
  PIGER 16-17 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 3 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 1755 Rebecca spiegelhauer -2002Ballerup AK3 
  DRENGE 8 ÅR - 40 METERLØR KL. 12.00  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: +0.0m/s
1 7.78 Frederik Broksche -2010Ballerup AK826p 
  DRENGE 8 ÅR - 200 METERLØR KL. 14.30  
NrResultat NavnKlub  
 w: -0.3m/s
1 39.46 Frederik Broksche -2010Ballerup AK  
  DRENGE 8 ÅR - LÆNGDESPRINGLØR KL. 12.30  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
NrResultat NavnKlubPoints
1 2.51-2.1 Frederik Broksche -2010Ballerup AK383p 
 1.runde2.runde3.runde 
Frederik Broksche2.44-0.52.36-0.52.51-2.1
  DRENGE 8 ÅR - BOLDKASTLØR KL. 14.00  
  ( 145 GRAM )
NrResultat NavnKlubPoints
1 22.33 Frederik Broksche -2010Ballerup AK409p 
 1.runde2.runde3.runde 
Frederik Broksche20.1322.3318.79
  DRENGE 8 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 4 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 1618 Frederik Broksche -2010Ballerup AK3 
  DRENGE 10 ÅR - 60 METERLØR KL. 12.15  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: -0.7m/s
1 9.72 Otto W.D. Jørgensen -2008Ballerup AK793p 
2 10.11 Karl Emil Søttrup -2008Ballerup AK668p 
3 11.80 Ilias Spiller -2008Ballerup AK217p 
  0.00 Viggo Auerbach-Lind -2008Ballerup AK  
  DRENGE 10 ÅR - LÆNGDESPRINGLØR KL. 12.30  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
NrResultat NavnKlubPoints
1 3.48-0.1 Otto W.D. Jørgensen -2008Ballerup AK570p 
2 3.18-0.9 Karl Emil Søttrup -2008Ballerup AK432p 
3 2.54+0.0 Ilias Spiller -2008Ballerup AK116p 
  X  Viggo Auerbach-Lind -2008Ballerup AK  
 1.runde2.runde3.runde 
Otto W.D. Jørgensen3.36-0.93.48-0.13.36-3.2
Karl Emil Søttrup2.79-0.92.90+0.33.18-0.9
Ilias Spiller2.54+0.0x 2.40+0.0
Viggo Auerbach-Lind
  DRENGE 10 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 14.15  
  ( 2.0 KG )
NrResultat NavnKlubPoints
1 7.25 Otto W.D. Jørgensen -2008Ballerup AK809p 
 1.runde2.runde3.runde 
Otto W.D. Jørgensen6.507.256.67
  DRENGE 10 ÅR - BOLDKASTLØR KL. 14.00  
  ( 145 GRAM )
NrResultat NavnKlubPoints
1 25.97 Karl Emil Søttrup -2008Ballerup AK386p 
2 19.66 Ilias Spiller -2008Ballerup AK155p 
  X Viggo Auerbach-Lind -2008Ballerup AK  
 1.runde2.runde3.runde 
Karl Emil Søttrup25.9725.7025.47
Ilias Spillerxx19.66
Viggo Auerbach-Lindx
  DRENGE 10 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 4 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 2172 Otto W.D. Jørgensen -2008Ballerup AK3 
2 1486 Karl Emil Søttrup -2008Ballerup AK3 
3 488 Ilias Spiller -2008Ballerup AK3 
  DRENGE 10-11 ÅR - 60 METERLØR KL. 12.15  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: -2.3m/s
1 9.47 August Skytte Christensen -2007Ballerup AK877p 
2 9.65 Philip Busch-Madsen -2007Ballerup AK816p 
  DRENGE 10-11 ÅR - LÆNGDESPRINGLØR KL. 12.30  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
NrResultat NavnKlubPoints
1 4.15-2.1 August Skytte Christensen -2007Ballerup AK859p 
2 3.91-1.2 Philip Busch-Madsen -2007Ballerup AK759p 
 1.runde2.runde3.runde 
August Skytte Christensen4.02-3.14.15-2.1x 
Philip Busch-Madsen3.91-1.23.75-1.23.60-3.5
  DRENGE 10-11 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 14.15  
  ( 2.0 KG )
NrResultat NavnKlubPoints
1 8.60 August Skytte Christensen -2007Ballerup AK983p 
 1.runde2.runde3.runde 
August Skytte Christensen8.448.108.60
  DRENGE 10-11 ÅR - BOLDKASTLØR KL. 14.00  
  ( 145 GRAM )
NrResultat NavnKlubPoints
1 41.11 Philip Busch-Madsen -2007Ballerup AK839p 
 1.runde2.runde3.runde 
Philip Busch-Madsen41.1136.6336.05
  DRENGE 10-11 ÅR - 4 X 60 M STAFETLØR KL. 16.00  
NrResultat NavnKlub  
1 42.05 Otto W.D. Jørgensen -2008
Emilia Milt Mikkelsen -2009
Frederik Broksche -2010
Annika Hedelund Nielsen -2008
Ballerup AK  
  DRENGE 10-11 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 4 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 2719 August Skytte Christensen -2007Ballerup AK3 
2 2414 Philip Busch-Madsen -2007Ballerup AK3 
  DRENGE 12 ÅR - 80 METERLØR KL. 12.30  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: -1.5m/s
1 12.81 Alexander Foltmar -2006Ballerup AK270p 
2 13.63 Anton Søttrup -2006Ballerup AK143p 
  DRENGE 12 ÅR - LÆNGDESPRINGLØR KL. 12.00  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
NrResultat NavnKlubPoints
1 3.33+0.0 Alexander Foltmar -2006Ballerup AK232p 
2 3.10-2.0 Anton Søttrup -2006Ballerup AK167p 
 1.runde2.runde3.runde 
Alexander Foltmar3.33+0.0x x 
Anton Søttrupx 3.10-2.03.05-2.0
  DRENGE 12 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 13.00  
  ( 3.0 KG )
NrResultat NavnKlubPoints
1 8.08 Alexander Foltmar -2006Ballerup AK454p 
 1.runde2.runde3.runde 
Alexander Foltmar7.717.448.08
  DRENGE 12 ÅR - BOLDKASTLØR KL. 14.00  
  ( 250 GRAM )
NrResultat NavnKlubPoints
1 29.81 Anton Søttrup -2006Ballerup AK283p 
 1.runde2.runde3.runde 
Anton Søttrup18.8729.8127.60
  DRENGE 12 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 4 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 956 Alexander Foltmar -2006Ballerup AK3 
2 593 Anton Søttrup -2006Ballerup AK3 
  DRENGE 12-13 ÅR - 80 METERLØR KL. 12.30  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: -1.5m/s
1 10.70 Daniel Bisgaard -2005Ballerup AK743p 
2 11.36 Mathias Højen -2005Ballerup AK573p 
3 11.79 Bertil Slotsgaard -2005Ballerup AK473p 
  DRENGE 12-13 ÅR - 200 METERLØR KL. 14.30  
NrResultat NavnKlub  
 w: +0.0m/s
1 27.59 Daniel Bisgaard -2005Ballerup AK  
2 30.92 Mathias Højen -2005Ballerup AK  
3 31.41 Bertil Slotsgaard -2005Ballerup AK  
  DRENGE 12-13 ÅR - LÆNGDESPRINGLØR KL. 12.00  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
NrResultat NavnKlubPoints
1 4.84+0.0 Daniel Bisgaard -2005Ballerup AK684p 
2 4.60+0.0 Mathias Højen -2005Ballerup AK610p 
3 4.22-0.5 Bertil Slotsgaard -2005Ballerup AK494p 
 1.runde2.runde3.runde 
Daniel Bisgaard4.84+0.04.37-2.54.62-1.0
Mathias Højen4.60+0.04.19-1.44.57-1.8
Bertil Slotsgaard3.83-1.64.22-0.54.01+0.0
  DRENGE 12-13 ÅR - BOLDKASTLØR KL. 14.00  
  ( 250 GRAM )
NrResultat NavnKlubPoints
1 54.04 Daniel Bisgaard -2005Ballerup AK800p 
2 33.25 Bertil Slotsgaard -2005Ballerup AK367p 
3 32.90 Mathias Højen -2005Ballerup AK359p 
 1.runde2.runde3.runde 
Daniel Bisgaardx53.7054.04
Bertil Slotsgaard31.2026.1533.25
Mathias Højen32.9032.04
  DRENGE 12-13 ÅR - 4 X 80 M STAFETLØR KL. 16.10  
NrResultat NavnKlub  
1 46.50 Bertil Slotsgaard -2005
Philip Busch-Madsen -2007
Mathias Højen -2005
Daniel Bisgaard -2005
Ballerup AK  
  DRENGE 12-13 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 4 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 2227 Daniel Bisgaard -2005Ballerup AK3 
2 1542 Mathias Højen -2005Ballerup AK3 
3 1334 Bertil Slotsgaard -2005Ballerup AK3 
  DRENGE 14-15 ÅR - 100 METERLØR KL. 12.45  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: -2.9m/s
1 13.54 Emil Boesen -2003Ballerup AK472p 
2 14.71 Simon-Ronaldo B L Gonzale -2004Ballerup AK288p 
3 16.88 Tobias Zornig -2004Ballerup AK69p 
  0.00 Emil Boesen -2003Ballerup AK  
  0.00 Mathias Petersen-Birnat -2004Ballerup AK  
  DRENGE 14-15 ÅR - LÆNGDESPRINGLØR KL. 13.30  
  ( PLANKE )
NrResultat NavnKlubPoints
1 5.14+0.0 Emil Boesen -2003Ballerup AK548p 
2 4.34+0.0 Simon-Ronaldo B L Gonzale -2004Ballerup AK352p 
3 3.88-0.7 Tobias Zornig -2004Ballerup AK240p 
  X  Emil Boesen -2003Ballerup AK  
  X  Mathias Petersen-Birnat -2004Ballerup AK  
 1.runde2.runde3.runde 
Emil Boesen4.83+0.05.14+0.05.10-2.7
Simon-Ronaldo B L Gonzale- 4.34+0.03.99-1.1
Tobias Zornig3.88-0.7- - 
Emil Boesen
Mathias Petersen-Birnat
  DRENGE 14-15 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 13.00  
  ( 4.0 KG )
NrResultat NavnKlubPoints
1 7.28 Simon-Ronaldo B L Gonzale -2004Ballerup AK356p 
 1.runde2.runde3.runde 
Simon-Ronaldo B L Gonzale7.285.887.04
  DRENGE 14-15 ÅR - SPYDKASTLØR KL. 15.00  
  ( 600 GRAM )
NrResultat NavnKlubPoints
1 35.02 Emil Boesen -2003Ballerup AK370p 
2 21.21 Tobias Zornig -2004Ballerup AK178p 
  X Emil Boesen -2003Ballerup AK  
 1.runde2.runde3.runde 
Emil Boesen33.4435.0234.33
Tobias Zornig21.2120.93x
Emil Boesen
  DRENGE 14-15 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 4 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 1390 Emil Boesen -2003Ballerup AK3 
2 996 Simon-Ronaldo B L Gonzale -2004Ballerup AK3 
3 487 Tobias Zornig -2004Ballerup AK3 
  DRENGE 16-17 ÅR - 100 METERLØR KL. 13.00  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: -1.9m/s
1 12.91 Magnus Elsted -2001Ballerup AK590p 
  DRENGE 16-17 ÅR - 200 METERLØR KL. 13.00  
NrResultat NavnKlub  
 w: -0.3m/s
1 25.84 Magnus Elsted -2001Ballerup AK  
  DRENGE 16-17 ÅR - HØJDESPRINGLØR KL. 13.30  
NrResultat NavnKlubPoints
1 1.70 Magnus Elsted -2001Ballerup AK544p 
 1.501.551.651.701.75 
Magnus Elstedooxoxxoxxx
  DRENGE 16-17 ÅR - KUGLESTØDLØR KL. 13.00  
  ( 5.0 KG )
NrResultat NavnKlubPoints
1 8.50 Magnus Elsted -2001Ballerup AK460p 
 1.runde2.runde3.runde 
Magnus Elsted8.308.508.26
  DRENGE 16-17 ÅR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 4 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 1594 Magnus Elsted -2001Ballerup AK3 
  MÆND SENIOR - 100 METERLØR KL. 13.00  
NrResultat NavnKlubPoints
 w: -1.9m/s
1 11.92 Emil JespersenBallerup AK667p 
  MÆND SENIOR - HØJDESPRINGLØR KL. 13.30  
NrResultat NavnKlubPoints
1 1.65 Emil JespersenBallerup AK504p 
 1.451.501.551.601.651.70 
Emil Jespersenooooxxoxxx
  MÆND SENIOR - KUGLESTØDLØR KL. 13.00  
  ( 7.26 KG )
NrResultat NavnKlubPoints
1 8.48 Emil JespersenBallerup AK395p 
2 8.27 Kasper Jespersen -97Ballerup AK  
 1.runde2.runde3.runde 
Emil Jespersen8.108.428.48
Kasper Jespersen7.827.948.27
  MÆND SENIOR - MANGEKAMP: STILLING EFTER 3 ØVELSER
PlaceringPoints NavnKlubØvelser
1 1566 Emil JespersenBallerup AK3 


Genereret af MARS version 2.0.0.405 lørdag den 25. august 2018 klokken 17:40