PROGRAM
den 2.jul 2020 på Ballewrup Atrletik Stadion
Arrangør: Ballerup AK
  PIGER 8-9 ÅR - 40 METERTORS KL. 17.00  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1378.9  Kathrine Fjeldsted -2012Herlev atletik
210   Cecilie Winther -2013Ballerup AK
  DRENGE 8-9 ÅR - 40 METERTORS KL. 17.00  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1337.5  Emil Saltoft-Tolborg -2012Herlev atletik
211   Christopher L Winther -2011Ballerup AK
  PIGER 12-13 ÅR - KUGLESTØDTORS KL. 17.00  
  ( 2.0 KG )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1430.58  Vanja Stojanovic -2007Herlev atletik
235   Jessica Svejgaard Anderse -2007Herlev atletik
35   Annika Hedelund Nielsen -2008Ballerup AK
  PIGER 14-15 ÅR - KUGLESTØDTORS KL. 17.00  
  ( 3.0 KG )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1427.51  Signe Kensø -2006Herlev atletik
2347.23  Jamilla Jensen -2006Herlev atletik
3310.85  Charmaine De Taza -2006Herlev atletik
  KVINDER SENIOR - KUGLESTØDTORS KL. 17.00  
  ( 4.0 KG )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
124   Rebecca Speigelhauer -2002Ballerup AK
  DRENGE 10-11 ÅR - KUGLESTØDTORS KL. 17.00  
  ( 2.0 KG )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
115   Jonathan Vejgaard Anderse -2010Ballerup AK
  DRENGE 12-13 ÅR - KUGLESTØDTORS KL. 17.00  
  ( 3.0 KG )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
14010.34  Noah Bank -2007Herlev atletik
28   August Skytte Christensen -2007Ballerup AK
37   August Skytte Christensen -2007Ballerup AK
  MÆND 60-64 ÅR - KUGLESTØDTORS KL. 17.00  
  ( 5.0 KG )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
145   Jesper Åndah -1960KIF
  PIGER 10-11 ÅR - 60 METERTORS KL. 17.10  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
147   Anna Søttrup Dinesen -2009Ballerup AK
23   Ada Agerskov Perotti -2009Ballerup AK
  DRENGE 10-11 ÅR - 60 METERTORS KL. 17.10  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
13910.2  Nil Axen -2010Herlev atletik
24112.1  Philip Fjeldsted -2010Herlev atletik
315   Jonathan Vejgaard Anderse -2010Ballerup AK
448   Oskar Søttrup Dinesen -2008Ballerup AK
546   Frederik Frimor -2010Ballerup AK
  PIGER 8-9 ÅR - LÆNGDESPRINGTORS KL. 17.10  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1372.50  Kathrine Fjeldsted -2012Herlev atletik
210   Cecilie Winther -2013Ballerup AK
  DRENGE 8-9 ÅR - LÆNGDESPRINGTORS KL. 17.10  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1333.25  Emil Saltoft-Tolborg -2012Herlev atletik
2302.83  Asmund Schou-Pedersen -2011Herlev atletik
311   Christopher L Winther -2011Ballerup AK
  PIGER 10-11 ÅR - 80 METERTORS KL. 17.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
12   Ada Agerskov Perotti -2010Ballerup AK
  PIGER 12-13 ÅR - 80 METERTORS KL. 17.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
13211.9  Elise Martens Sloth -2008Herlev atletik
25   Annika Hedelund Nielsen -2008Ballerup AK
316   Louise Bisgaard -2007Ballerup AK
417   Maja Kirstine Eybye Peter -2008Ballerup AK
  DRENGE 12-13 ÅR - 80 METERTORS KL. 17.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
14011.5  Noah Bank -2007Herlev atletik
23812.0  Malthe Nikolaj Godsk Jørg -2008Herlev atletik
320   Otto W. D. Jørgensen -2008Ballerup AK
422   Rasmus Christiansen -2008Ballerup AK
57   August Skytte Christensen -2007Ballerup AK
68   August Skytte Christensen -2007Ballerup AK
  PIGER 10-11 ÅR - SPYDKASTTORS KL. 17.25  
  ( 400 GRAM )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
136   Karen Leth-Sonne -2009Herlev atletik
  PIGER 12-13 ÅR - SPYDKASTTORS KL. 17.25  
  ( 400 GRAM )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
132   Elise Martens Sloth -2008Herlev atletik
  PIGER 14-15 ÅR - SPYDKASTTORS KL. 17.25  
  ( 500 GRAM )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
144   Lærke E Larsen -2005Ballerup AK
  DRENGE 12-13 ÅR - SPYDKASTTORS KL. 17.25  
  ( 400 GRAM )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
120   Otto W. D. Jørgensen -2008Ballerup AK
221   Philip Busch-Madsen -2007Ballerup AK
329   Anthon Juul Adjeiquaye -2008Herlev atletik
  MÆND 60-64 ÅR - SPYDKASTTORS KL. 17.25  
  ( 600 GRAM )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
145   Jesper Åndah -1960KIF
  PIGER 14-15 ÅR - 100 METERTORS KL. 17.35  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
14214.1  Signe Kensø -2006Herlev atletik
23114.5  Charmaine De Taza -2006Herlev atletik
33414.7  Jamilla Jensen -2006Herlev atletik
414   Filippa Roug -2005Ballerup AK
526   Stine Baandrup Tindbæk -2005Ballerup AK
66   Ashley Gnanogoh -2005Ballerup AK
  PIGER 16-17 ÅR - 100 METERTORS KL. 17.35  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
19   Caroline Vammen -2004Ballerup AK
219   Nanna Grubert -2004Ballerup AK
  PIGER 10-11 ÅR - LÆNGDESPRINGTORS KL. 17.35  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1363.17  Karen Leth-Sonne -2009Herlev atletik
23   Ada Agerskov Perotti -2009Ballerup AK
  PIGER 12-13 ÅR - LÆNGDESPRINGTORS KL. 17.35  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
15   Annika Hedelund Nielsen -2008Ballerup AK
235   Jessica Svejgaard Anderse -2007Herlev atletik
  PIGER 14-15 ÅR - LÆNGDESPRINGTORS KL. 17.35  
  ( PLANKE )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1313.79  Charmaine De Taza -2006Herlev atletik
226   Stine Baandrup Tindbæk -2005Ballerup AK
36   Ashley Gnanogoh -2005Ballerup AK
414   Filippa Roug -2005Ballerup AK
  PIGER 16-17 ÅR - LÆNGDESPRINGTORS KL. 17.35  
  ( PLANKE )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
119   Nanna Grubert -2004Ballerup AK
  DRENGE 14-15 ÅR - 100 METERTORS KL. 17.45  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
11812.20  Mathias Højen -2005Ballerup AK
227   Victor Colberg -2006Ballerup AK
312   Daniel Bisgaard -2005Ballerup AK
423   Rasmus Eybye Petersen -2005Ballerup AK
  DRENGE 16-17 ÅR - 100 METERTORS KL. 17.45  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
12513.48  Simon-Ronaldo Baun L Gonz -2004Ballerup AK
  MÆND SENIOR - 100 METERTORS KL. 17.45  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
14   Affou Adlouni -2002Ballerup AK
213   Dlovan Baker -2000Ballerup AK
  PIGER 12-13 ÅR - 200 METERTORS KL. 18.00  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
116   Louise Bisgaard -2007Ballerup AK
  PIGER 14-15 ÅR - 200 METERTORS KL. 18.00  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
126   Stine Baandrup Tindbæk -2005Ballerup AK
214   Filippa Roug -2005Ballerup AK
344   Lærke E Larsen -2005Ballerup AK
  KVINDER SENIOR - 100 METERTORS KL. 18.00  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
124   Rebecca Speigelhauer -2002Ballerup AK
  DRENGE 10-11 ÅR - LÆNGDESPRINGTORS KL. 18.00  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1393.25  Nil Axen -2010Herlev atletik
2412.92  Philip Fjeldsted -2010Herlev atletik
348   Oskar Søttrup Dinesen -2008Ballerup AK
446   Frederik Frimor -2010Ballerup AK
  DRENGE 12-13 ÅR - LÆNGDESPRINGTORS KL. 18.00  
  ( 1 METER ZONEAFSÆT )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1384.05  Malthe Nikolaj Godsk Jørg -2008Herlev atletik
27   August Skytte Christensen -2007Ballerup AK
321   Philip Busch-Madsen -2007Ballerup AK
420   Otto W. D. Jørgensen -2008Ballerup AK
58   August Skytte Christensen -2007Ballerup AK
622   Rasmus Christiansen -2008Ballerup AK
  DRENGE 14-15 ÅR - LÆNGDESPRINGTORS KL. 18.00  
  ( PLANKE )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1186.34  Mathias Højen -2005Ballerup AK
2274.45  Victor Colberg -2006Ballerup AK
312   Daniel Bisgaard -2005Ballerup AK
  DRENGE 16-17 ÅR - LÆNGDESPRINGTORS KL. 18.00  
  ( PLANKE )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1254.97  Simon-Ronaldo Baun L Gonz -2004Ballerup AK
  PIGER 8-9 ÅR - BOLDKASTTORS KL. 18.00  
  ( 145 GRAM )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
13713.32  Kathrine Fjeldsted -2012Herlev atletik
210   Cecilie Winther -2013Ballerup AK
  PIGER 10-11 ÅR - BOLDKASTTORS KL. 18.00  
  ( 145 GRAM )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
147   Anna Søttrup Dinesen -2009Ballerup AK
  PIGER 12-13 ÅR - BOLDKASTTORS KL. 18.00  
  ( 145 GRAM )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
14327.35  Vanja Stojanovic -2007Herlev atletik
  DRENGE 10-11 ÅR - BOLDKASTTORS KL. 18.00  
  ( 145 GRAM )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
14121.96  Philip Fjeldsted -2010Herlev atletik
246   Frederik Frimor -2010Ballerup AK
348   Oskar Søttrup Dinesen -2008Ballerup AK
  DRENGE 12-13 ÅR - BOLDKASTTORS KL. 18.00  
  ( 145 GRAM )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
12939.79  Anthon Juul Adjeiquaye -2008Herlev atletik
  DRENGE 8-9 ÅR - 200 METERTORS KL. 18.10  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
133   Emil Saltoft-Tolborg -2012Herlev atletik
  DRENGE 10-11 ÅR - 200 METERTORS KL. 18.10  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
139   Nil Axen -2010Herlev atletik
  DRENGE 12-13 ÅR - 200 METERTORS KL. 18.10  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1126.83  Carl Bäckström Nielsen -2007Amager AC
221   Philip Busch-Madsen -2007Ballerup AK
  DRENGE 14-15 ÅR - 200 METERTORS KL. 18.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
11823.51  Mathias Højen -2005Ballerup AK
212   Daniel Bisgaard -2005Ballerup AK
327   Victor Colberg -2006Ballerup AK
  DRENGE 16-17 ÅR - 200 METERTORS KL. 18.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
12527.21  Simon-Ronaldo Baun L Gonz -2004Ballerup AK
  MÆND SENIOR - 200 METERTORS KL. 18.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
11323.37  Dlovan Baker -2000Ballerup AK
24   Affou Adlouni -2002Ballerup AK
  PIGER 10-11 ÅR - HØJDESPRINGTORS KL. 18.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
147   Anna Søttrup Dinesen -2009Ballerup AK
  PIGER 12-13 ÅR - HØJDESPRINGTORS KL. 18.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1431.31  Vanja Stojanovic -2007Herlev atletik
2321.31  Elise Martens Sloth -2008Herlev atletik
317   Maja Kirstine Eybye Peter -2008Ballerup AK
416   Louise Bisgaard -2007Ballerup AK
  PIGER 14-15 ÅR - HØJDESPRINGTORS KL. 18.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
144   Lærke E Larsen -2005Ballerup AK
  PIGER 16-17 ÅR - HØJDESPRINGTORS KL. 18.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
19   Caroline Vammen -2004Ballerup AK
  DRENGE 8-9 ÅR - HØJDESPRINGTORS KL. 18.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1300.91  Asmund Schou-Pedersen -2011Herlev atletik
  DRENGE 12-13 ÅR - HØJDESPRINGTORS KL. 18.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1401.38  Noah Bank -2007Herlev atletik
2291.25  Anthon Juul Adjeiquaye -2008Herlev atletik
3381.15  Malthe Nikolaj Godsk Jørg -2008Herlev atletik
  DRENGE 14-15 ÅR - HØJDESPRINGTORS KL. 18.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
123   Rasmus Eybye Petersen -2005Ballerup AK
  PIGER 14-15 ÅR - DISKOSKASTTORS KL. 18.20  
  ( 0.75 KG )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
13415.17  Jamilla Jensen -2006Herlev atletik
24214.69  Signe Kensø -2006Herlev atletik
  DRENGE 8-9 ÅR - DISKOSKASTTORS KL. 18.20  
  ( 0.75 KG )
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
130   Asmund Schou-Pedersen -2011Herlev atletik


Genereret af MARS version 2.0.0.405 onsdag den 1. juli 2020 klokken 20:36